Z łatwością monitoruj temperatury przez noc lub przez dowolny okres — minimalne i maksymalne temperatury są przechowywane do momentu wyczyszczenia pamięci.
Dowiedz się więcej o naszych termometrach do lodówki/zamrażarki Traceable® Excursion-Trac™ z możliwością kalibracji:

Więcj informacji tutaj.

Otrzymuj powiadomienia, gdziekolwiek jesteś — wszystko na Twoim nadgarstku! Dostęp do urządzeń TraceableLIVE nie może być prostszy. Płatni subskrybenci TraceableLIVE będą mogli uzyskać dostęp do swoich urządzeń i powiadomień za pośrednictwem Apple Watch®.

Więcj informacji tutaj.

Antylia ScientificTM informuje, że zawarta została ostateczna umowa na sprzedaż działu Masterflex® Bioprocessing firmie Avantor®.

Przytaczamy fragment wypowiedzi Prezesa i Dyrektora Generalnego Antylia Scientific, Bernd Brust powiedział: „W ramach Antylia Scientific, Masterflex Bioprocessing osiągnął wyjątkowe wyniki. Na kolejnym etapie rozwoju Masterflex będzie sie rozwijał dzięki możliwościom firmy Avantor.”

Teraz podgląd danych z pomiaru z bezpiecznej odległości od niebezpiecznego sprzętu lub miejsc niebezpiecznych jest możliwy. 

https://www.coleparmer.com/i/digi-sense-professional-dual-laser-infrared-thermometer-with-bluetooth-connectivity-50-1/2025025

Wykonane ze szkła borokrzemianowego typu I, szklane fiolki Kinesis® EPA są idealne do testowania potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń środowiska w próbkach wody lub gleby.

https://www.coleparmer.com/p/kinesis-epa-glass-vials/72630

Pozostań w kontakcie i otrzymuj informacje o temperaturze za pośrednictwem chmury.

https://www.aweimagazine.com/press-release/new-traceable-data-logging-ethernet-thermometers-provide-another-option-for-connectivity/